Životní pojištění, kterému

budete rozumět

Jsme online, pojišťujeme jen závažné životní situace, naše podmínky jsou jasné a srozumitelné a nemáme žádné poznámky pod čarou. Jsme Mutumutu.

Do 31. 12. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow

Do 31. 12. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow
Proč vzniklo Mutumutu?
Na čem si zakládáme?
Kdo na Mutumutu pracuje?
S kým na Mutumutu spolupracujeme?
Co se nám doteď povedlo?
Co znamená Mutumutu?
Proč Mutumutu
vzniklo

Jak změnit pojištění, aby bylo férové? Nijak, postavíte si vlastní.

Mutumutu jsme založili, protože jsme chtěli udělat pojištění, které by bylo lidské, bylo na pár stránkách a bez tuny výjimek a výmluv proč neplnit. Mutumutu jsme založili, protože chceme být hrdí na to, že nám zákazníci důvěřují a že my důvěřujeme jim. Aby měli klienti jistotu, že se neschováme za kilometry pojistných podmínek a ve chvíli, kdy nás budou potřebovat, dostojíme tomu, čemu jsme slíbili. Zkrátka aby měli lidé životko, na které se mohou opravdu spolehnout.

A zároveň jsme chtěli lidi motivovat k tomu, aby žili zdravě. Věděli jste, že stačí 90 minut běhu týdně a snížíte šanci na kardiovaskulární onemocnění o 40 %? Pohyb pomáhá v krátkém čase významnou měrou i proti stresu a psychickým chorobám. Především pomáhá k psychické pohodě, která je klíčem pro spokojenost a užívání si života.

Arrow
Na čem si
zakládáme

Chceme vrátit pojištění blíž k lidem

Pojištění vzniklo jako komunitní služba. Deset mlynářů v údolí se navzájem podporovalo a když jednomu z nich na jaře „voda vzala mlejn“, ostatní mu pomohli postavit se zase na nohy. Pojištění má lidi chránit, ne tahat z nich nesmyslně peníze. 

Své pojistce musíte rozumět

Životní pojištění není raketová věda. Máme srozumitelný produkt, krátké a pochopitelné podmínky. Nastavíme vám pojištění tak, aby dávalo smysl. Vlastně, zvládnete to i sami.

Naše pojištění vám nevnucujeme

Dáme vám doporučení, ale rozhodnutí necháme na vás. Už se vám stalo, že vás známý po 10 letech najednou strašně nadšeně zval na oběd a tam pak nabízel pojistky? Neexistuje. Pojišťováky u nás nenajdete.

Děláme pojištění moderně

Když si můžete z obýváku pořídit notebook, proč by to nešlo s životním pojištěním? Naše pojištění je online. Nemusíte nikam chodit a zvládnete to i přes mobil. Díky naší vlastní mobilní aplikaci navíc můžete získat odměnu za to, že žijete zdravě.

Co pojišťujeme?

Arrow
Kdo tvoří
náš tým

V týmu máme zkušené manažery, lidi s dlouhodobou zkušeností v pojišťovnictví, mladé nadšence, ale i kolegy, kteří byli přesvědčení, že v pojišťovnictví by v životě nepracovali.

Chcete nás poznat osobně? Můžete nám zavolat nebo si s námi domluvit schůzku. Rádi vám vysvětlíme, o co se v Mutumutu snažíme.

 

Kdo u nás pracuje?

Arrow
Kdo je
náš partner

Současný trh s životním pojištěním je nemocný. Proto jsme založili Mutumutu. Ale protože pojištění u nás mohou ze zákona nabízet jen pojišťovny, museli jsme si najít partnera.

Záda nám kryje Komerční pojišťovna. Takže máte jistotu, že svoje peníze dostanete. I kdyby Mutumutu podmínky na trhu zadusily.

O vše ostatní se staráme my. Mutumutu tým.

Komerční pojišťovna
 
Arrow
Co se nám doteď
povedlo

Náš přístup udělal na trhu životního pojištění vítr. Některá pojištění se nás snažila okopírovat, jiná se do nás strefovala. My mezitím sesbírali několik úspěchů.

Dostali jsme se do finále prestižní soutěže Vodafone Nápad roku. V Mnichově nás ocenili jako nejlepší startup, který se letos účastnil akceleračního programu Plug and Play Insurtech. Konkurencí nám byly startupy z celého světa.

Získali jsme také ve spolupráci s Komerční pojišťovnou první místo jako Klientsky nejpřívětivější pojišťovna a druhé místo jako Pojišťovací inovátor. 

Za náš web jsme navíc získali ocenění Design roku v soutěži WebTop100. Protože jsme čistě online životko, dělá nám to velkou radost.

A zajímají se o nás i média.

Co o nás napsala?

Arrow
Co znamená název
Mutumutu

Mutumutu vychází z latinského mutua, respektive z anglického mutual - vzájemný. A my máme vzájemnost hned dvakrát.

První “mutu” je o našich klientech a jejich komunitě. Sdružujeme totiž ty, co se o sebe starají a berou život vážně. Nikdo z nich tak nedoplácí na nezodpovědné klienty.

Druhé “mutu” je o nás. Pokud máme zodpovědné klienty, je pro nás jednodušší vracet peníze za zdravý životní styl a pomáhat i jiným zodpovědným, kteří měli smůlu. Jenom pak to totiž může celé fungovat - vy se staráte o sebe a za to se my vždy postaráme o vás.