Vás bolí záda a nemůžete do práce. My vám platíme

Mutumutu je jediné životní pojištění, které vám kryje záda. A to doslova. Uznáváme všechny diagnózy spojené s bolestí zad. A jakmile kvůli nim nemůžete vydělávat, jsme připraveni platit.

arrow

Do 30. 11. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow

Do 30. 11. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow
Na neschopence končí kvůli zádům
víc lidí, než si myslíte

Opakovanými bolesti zad trpí až 80 % dospělých Čechů. Což jsou statisíce případů pracovních neschopností ročně.

Patří k nejrozšířenějším civilizačním nemocem a mohou vás postihnout kdykoli, na věku nezáleží. Může jít např. o ischias (lidově ústřel nebo houser), vyhřezlou ploténku, skříplé nervy nebo „jen“ běžnou ztuhlost zad. 

Arrow
Co když kvůli bolesti zad
nemůžu do práce?

Váš příjem rapidně klesne. Pokud jste zaměstnanec, od státu dostanete přibližně 60 % hrubého platu. Jako OSVČ nemáte na nemocenskou nárok vůbec, pokud si neplatíte nemocenské pojištění.

Nabízí se otázka. Bude vám to stačit na měsíční poplatky, služby a splátky? Pokud jsou navíc na vašem příjmu závislí vaši blízcí, nemoc ovlivní život celé rodiny.

Spočítat cenu
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Jak se postavit následkům
bolesti zad?

Jedno je jisté: na stát se moc spoléhat nemůžete. Jistotu vám ale může dát životní pojištění, resp. jeho součást - pojištění pracovní neschopnosti

Od bolesti zad vás pojištění pracovní neschopnosti nezachrání, ale pomůže vám zmírnit její následky. Když onemocníte, můžete si udržet obvyklý příjem a vědět, že alespoň finančně se na životě vaší rodiny nic nezmění.

Arrow
Proč mít
životko Mutumutu?

Příčiny bolestí zad se těžko hledají a proces jejich prokazování je velmi zdlouhavý. I proto patří bolavá záda v mnoha pojištěních do výluk. To ale podle nás není fér.

Je to problém, který lidi trápí a naše pojištění je přece pro lidi. Takže ačkoli vás teď záda neštvou, až vás to chytne, u nás můžete s výplatou počítat

Hlavní výhody Mutumutu

  • je srozumitelné, takže ho zvládnete uzavřít sami - online, za 15 minut,
  • jen 8 jasných výjimek - třeba skok padákem - a smlouvu na 2 stránky,
  • odmění vás, když žijete zdravě - hýbete se, nekouříte a chodíte k lékaři,
  • kryje i psychické nemoci - třeba deprese nebo vyhoření,
  • pojištění můžete upravovat nebo ho okamžitě a bez poplatků zrušit.

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Jak to bude fungovat,
když mě chytnou záda?

Prostě nám potvrzením od doktora doložíte, že vás bolí záda, a hotovo. Ať už máte jako zaměstnanec neschopenku a nebo jste OSVČ a budete mít nějaký jiný doklad od doktora, že jste tehdy a tehdy marodili se zády. A pak už jen potvrzení o vašem příjmu.

Jakmile budete se zády doma déle než , začneme vám vyplácet částku, kterou jste si při sjednání pojistky nastavili. A to až do doby, než budete moct zase „zasednout ke strojům.“

Arrow
Není ale cesta, jak se
bolestem zad vyhnout?

Pro začátek dobře seďte a dostatečně se hýbejte. Stačí procházky, ke kterým můžete přidávat rozumnou sportovní aktivitu. Sportujte vyváženě, abyste se nepřetěžovali.

A taky odpočívejte. Když si dáte do těla, potřebujete den nebo dva na regeneraci, aby si svaly odpočinuly. Zkrátka: buďte na sebe hodní.

Spočítat cenu
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210