Vy nemůžete do práce kvůli hlavě. My platíme

Mutumutu je jediné životní pojištění, které vás podrží, když máte nemoci plnou hlavu. Uznáváme všechny diagnózy spojené s duševními nemocemi. A jakmile kvůli nim nemůžete vydělávat, jsme připraveni platit.

arrow

Do 30. 11. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow

Do 30. 11. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow
Na neschopence končí kvůli psychice
víc lidí, než si myslíte

V roce 2017 strávili Češi kvůli psychickým chorobám 2 miliony dní v pracovní neschopnosti.

Mezi nejčastější důvody, proč jsou lidé na neschopence a přicházejí o příjem, patří třeba syndrom vyhoření. Postihuje nejméně pětinu Čechů a jeho hrozbu cítí dokonce víc než třetina z nás. Na vzestupu jsou ovšem také deprese, úzkosti nebo bipolární porucha.

Arrow
Co když kvůli duševní nemoci
nemůžu do práce?

Váš příjem rapidně klesne. Pokud jste zaměstnanec, od státu dostanete přibližně 60 % hrubého platu. Jako OSVČ nemáte na nemocenskou nárok vůbec, pokud si neplatíte nemocenské pojištění.

Nabízí se otázka. Bude vám to stačit na měsíční poplatky, služby a splátky? Pokud jsou navíc na vašem příjmu závislí vaši blízcí, nemoc ovlivní život celé rodiny.

Spočítat cenu
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Jak se postavit následkům
psychické nemoci?

Stres z možné ztráty příjmu může bohužel duševní potíže ještě vystupňovat. Nemocný je pak v začarovaném kruhu. Jedno je jisté: na stát se moc spoléhat nemůžete. Jistotu vám ale může dát životní pojištění, resp. jeho součást - pojištění pracovní neschopnosti

Od psychických problémů vás pojištění pracovní neschopnosti nezachrání, ale pomůže vám zmírnit jejich následky. Když onemocníte, můžete si udržet obvyklý příjem a vědět, že alespoň finančně se na životě vaší rodiny nic nezmění. 

Arrow
Proč mít
životko Mutumutu?

Spousta pojišťoven má psychické nemoci ve výlukách - řadí je mezi důvody, kvůli kterým se pojistné nevyplácí. To ale podle nás není fér. Psychika trápí spoustu lidí, kterým chceme pomáhat.

Proto se na psychické nemoci nedíváme skrz prsty. Naopak víme, že je třeba o nich mluvit. Léčit je. Takže i když vás teď hlava zrovna nezlobí, kdyby začala, u nás můžete s výplatou počítat

Hlavní výhody Mutumutu

  • je srozumitelné, takže ho zvládnete uzavřít sami - online, za 15 minut,
  • má jen 8 jasných výjimek - třeba skok padákem - a smlouvu na 2 stránky,
  • odmění vás, když žijete zdravě - hýbete se, nekouříte a chodíte k lékaři,
  • kryje i veškeré lékařem potvrzené bolesti zad,
  • pojištění můžete upravovat nebo ho okamžitě a bez poplatků zrušit.

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Jak to bude fungovat
když vyhořím nebo dostanu depresi?

Prostě nám potvrzením od doktora doložíte, že máte psychické problémy, a hotovo. Ať už máte jako zaměstnanec neschopenku a nebo jste OSVČ a budete mít nějaký jiný doklad od doktora, že jste tehdy a tehdy marodili s hlavou. A pak už jen potvrzení o vašem příjmu.

Jakmile kvůli tomu zůstanete doma déle než , začneme vám vyplácet částku, kterou jste si při sjednání pojistky nastavili. A to až do doby, než budete moct zase zpátky do práce.

Arrow
Není ale cesta, jak se
psychickým problémům vyhnout?

Lékařské studie ukazují, že pravidelný pohyb pomáhá duševní problémy léčit a nebo alespoň oddálit jejich nástup.

Abyste měli motivaci, můžete od nás dostat až 20 % pojistného zpět, pokud alespoň lehce sportujete. A dalších 10 %, jestliže nekouříte a chodíte pravidelně k lékaři.

Ale pokud nejste zvyklí, radši to se sportem moc nepřehánějte. Jde o hlavu, takže sportu zdar, ale s rozumem.

Ti, co sportu tolik neholdují si mohou vyčistit hlavu i jinak. Procházka v přírodě nebo meditace také pomáhají duševním problémům předcházet.

Spočítat cenu
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210