Životní pojištění Mutumutu a nemoc COVID-19

V jakých případech vám pojištění pomůže a kdy ne? Na co si dát před sjednáním pozor? Přečtěte si přehled nejdůležitějších informací, které byste měli znát.

Naše životní pojištění platí i na COVID-19

Některá pojištění mají epidemie a pandemie ve výlukách. Takže vám za COVID-19 nezaplatí. My ne. My platíme.

Když vás COVID-19 vyřadí z práce

Pokud kvůli nemoci COVID-19 budete v pracovní neschopnosti déle než 30 dní (nebo 60, podle nastavení pojištění), máte nárok na vyplacení peněz z pojištění. Nemusíte se tak bát, že přijdete o svůj příjem.

Pojištění platí i pro případy, kdy budete v karanténě kvůli rizikovému kontaktu s nakaženou osobou. Karanténa trvající více než 30 dní ale není příliš pravděpodobná.

U dlouhodobých následků nemoci COVID-19

Pokud u vás nemoc COVID-19 měla nebo má natolik závažný průběh, že vám je přiznán invalidní důchod, bude mít nárok na peníze z pojištění invalidity. Nahradíme vám tak příjem, o který kvůli nemoci přijdete.

Podle závažnosti problémů dostanete přiznaný první až třetí stupeň invalidity. Na plnění máte nárok, pokud máte daný stupeň pojištěný.

Pokud v důsledku nemoci COVID-19 zemřete

Nechceme přivolávat tragédie, ale nemoc COVID-19 může mít i fatální průběh. S těmito případy pojištění Mutumutu samozřejmě počítá a vaši blízcí tak dostanou vyplacenou částku podle nastavení vašeho pojištění.

Nemusíte se bát výjimek

Máme jich jen 7 a netajíme je. A nejspíš i uhodnete, jaké to jsou. U nás zkrátka vždy víte, za co a kdy dostanete peníze.

Pojištění, kterému prostě rozumíte

Mluvíme lidsky, srozumitelně a jasně. Nic neskrýváme. Pojišťovácké triky nemáme rádi, stejně jako vy.

Levnější díky technologiím

Máme chytré technologie. Díky nim a nižším nákladům vám tak můžeme nabídnout výhodnější pojištění.

Mohlo by vás zajímat

Kde najdu podmínky pojištění?

Jaké má pojištění Mutumutu výluky, tedy výjimky, na které se pojištění nevztahuje?