Zkontrolujeme zdarma

vaši smlouvu k životku

Pomůžeme vám se v ní zorientovat a prověříme, zda neskrývá zákeřné poznámky pod čarou a jestli opravdu pasuje na vaši životní situaci. Zároveň vám ukážeme, jak by pojištění vyšlo u nás.

Do 31. 12. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow

Do 31. 12. 2021 k pojištění 5000 Kč na chytré hodinky nebo sportovní vybavení.

Stačí si pojištění sjednat, splnit sportovní výzvu a dárek je váš.vícearrow
Češi nerozumí
svým pojistkám

Z výzkumů vyplývá, že až třetina Čechů nerozumí podmínkám svého životního pojištění. Podobné množství lidí přiznává, že podmínky svého pojištění ani nečetlo. Kolik je v jejich smlouvách výluk, tedy důvodů, proč pojišťovna odmítá platit, netuší více než 70 % pojištěných.

Nemyslíme si, že je to kvůli lenosti nebo hlouposti dotazovaných. Smlouvy životního pojištění jsou ve valné většině psané nesrozumitelně, mají desítky stránek a plno skrytých háčků.

Arrow
Víte, co obsahuje vaše smlouva
životního pojištění?

Značná část životních pojistek navíc obsahuje zbytečnosti a naopak nekryje to zásadní. Máte ve smlouvě pojištění úrazů, ale chybí pojištění nemocí? Pak jste kryti na minimum případů, protože úrazy a nehody jsou zodpovědné za pouhá 4 % invalidních důchodů a 10 % pracovních neschopností.

Nebo vaše smlouva obsahuje investiční složku? Víte, kolik peněz vám pak jde na pokrytí rizik? Kolik dostanete, když se vám něco opravdu stane?

Arrow
Máte smlouvu?
Zkontrolujeme ji

Protože chceme, abyste své pojistce rozuměli, máme pro vás nabídku. Zkontrolujeme vaši současnou smlouvu, pomůžeme vám se v ní zorientovat a prověříme, zda neskrývá zákeřné poznámky pod čarou a jestli opravdu pasuje na vaši životní situaci. Zároveň vám napíšeme, jak by pojištění vyšlo u nás.

Stačí, když nám na ahoj@mutumutu.cz pošlete sken nebo fotku vaší aktuální smlouvy. Ideálně i s pojistnými podmínkami.

My ji detailně projdeme a sepíšeme, co je v ní dobře a co naopak chybí. Pak se ozveme a spolu s vámi vyhodnotíme, na co potřebujete být konkrétně pojištěni. Pokud nám nechcete posílat osobní údaje, doporučujeme citlivé informace začernit.

Odeslat smlouvu na kontrolu 
Chcete poradit s něčím jiným? 
Volejte zdarma na 800 810 210